Často kladené dotazy

Jsme si plně vědomi toho, že můžete mít několik otázek, na které byste raději chtěli najít rychlé odpovědi (bez psaní do našeho messengeru nebo e-mailové schránky). Možná zde najdete potřebné informace.

 • Kolik stojí doručení?

  arrow icon

  Záleží. Pokud jste Evropan a preferujete nejdražší doručení, můžete dostat svou objednávku do dvou dnů. Pokud jste Australan a vyberete si nejpomalejší doručení, můžete dostat svou objednávku do tří týdnů. Napište nám a vybereme pro Vás nejlepší způsob doručení.

 • Řídíte se laboratorním výzkumem?

  arrow icon

  My ano. Naše lokální laboratoře testují náš kratom na přítomnost salmonelly nebo jiných toxických zdraví škodlivých látek. Žádná z nich nikdy nebyla objevená v našem kratomu.

 • Která odrůda kratomu se považuje za nejlepší?

  arrow icon

  Každá odrůda kratoma působí na různé lidi odlišně, proto je důkladný výběr kratomu velmi individuální proces. I když existuje mnoho jmén kratomu, ve skutečnosti existují pouze tři druhy: červený, bílý a zelený.

  Červený kratom se považuje za druh s převládajícími uklidňujícími účinky, zelený naopak ovládá nejvíce stimulující účinky a bílý typ je kompromisem mezi červeným a zeleným kratomem. Ale všechny tyto druhy nejsou striktně odlišné jejich efektem. V mnoha případech je červený kratom charakterizován stimulačním efektem a zelený naopak relaxačním účinkem. Zde je několik doporučení pro Váš výběr správného druhu:

 • Existuje na kratom závislost?

  arrow icon

  Pokud se kratom neužívá ve velkých dávkách po dlouhou dobu, nezpůsobuje žádnou závislost. V opačném případě způsobuje závislost srovnatelnou s kofeinovou závislostí. Pokud je kratom denně užíván a potom náhle vysazen, můžou se dostavit pocity mírného diskomfortu.

 • Co je kratom?

  arrow icon

  Kratom (latinsky: Mitragyna speciosa) je rostlina z čeledi mořenovitých pocházející z jihovýchodní Asie. Domorodé obyvatelstvo používá kratomové listy jako doplněk stravy a také jako lék. Ve správném množství může kratom poskytnout organismu dodatečnou sílu a energii, a dokonce i ulevit od bolesti.

  Mnoho lidi využívá blahorodných účinků kratomu na úlevu od psychických i fyzických potíží. Kratom není ani droga, ani opiát dokonce ani syntetická látka. Místní kratom je bezpečný a přírodní doplněk jako třeba čaj nebo káva. Aktivní látka v kratomu částečně stimuluje mu-opioidní receptory. Rostlina se využívá ke zvládaní stresu, úzkosti a dokonce i deprese.

  Kratom není opiát, ale působí na stejné neuro-receptory. Několik zemí silně ovlivněných farmaceutickými společnostmi zařadili kratom do oficiálního seznamu léčiv. Důvodem je, že kratom je silný konkurent mezi moderními antidepresivy. Kratom je totiž přírodní a relativně levná látka pro boj s psychickými i fyzickými problémy.

 • Jak používat kratom?

  arrow icon

  Existuje spoustu způsobu. Kratom je přírodní ingredience, která může být využitá různými způsoby. Kratom může být podáván jako doplněk stravy, může být loužen jako čaj nebo může být užit v práškové nebo tabletové formě k dodání tělu energie nebo úlevě od bolesti.

Kratomhelper forest

Máte nějaké dotazy?

Napište nám