kratomhelper

ZAROBEŤTE SI S NÁMI

ODŠKODNENIE

 • Odškodnenie za objednávky

  Všetci registrovaní používatelia získavajú odškodnenie za svoje objednávky. Odškodnenie sa rovná 1% hodnoty objednávky. Je uložené v osobnom kabinete a môže byť kedykoľvek použité na akýkoľvek tovar v našom e-shope;

 • Zľavy na objem

  Máme tiež zľavy na objem: čím viac kupujete, tým lacnejšia je cena kratomu za 1 gram

 • Peniaze za spätnú väzbu

  Za podmínky, že recenze bude obsahovat minimálně 200 znaků a bude se týkat výrobku nebo našeho obchodu. Musíte být zaregistrováni přes Google nebo Facebook, aby ostatní návštěvníci viděli, že jste skutečná osoba a ne bot. Také pro schválení recenze administrátorem musíte mít v historii našeho obchodu alespoň jeden nákup. Nemůžete zanechat recenzi na zboží, které jste nekoupili. Takové recenze budou zamítnuty.  Pokud bude recenze negativní, peníze přesto obdržíte. Maximální počet recenzí za den - 3 ks. Recenze musí být v českém nebo anglickém jazyce. Nahromaděné peníze můžete použít na nákup libovolného produktu v našem obchodě nebo požádat o jejich vyplacení na svůj účet.

PARTNERSKÝ PROGRAM

Nabízíme vám možnost vydělávat s námi. Máme skvělý partnerský program. Nemusíte být registrováni jako náš partner pro to, abyste se mohli zapojit. Každý registrovaný uživatel může vytvořit vlastní odkazy. Pokud se nový zákazník zaregistruje a objedná si zboží pomocí vašeho odkazu, získáte 10% z jeho objednávky. Pokud se tento zákazník rozhodne vytvořit svůj vlastní odkaz a pozve dalšího zákazníka, získáte 5% z objednávky této osoby. A tak dále až do třetího stupně. Objednávka na třetím stupni vám přinese 2% z objednaného zboží. Pro získání peněz musí být objednávka v režimu 'odesláno'. To znamená, že objednávka byla zaplacena a odeslána. Pokud se zákazník rozhodne vrátit zboží, nebude to vaše starost (protože jsme připraveni na takové náklady). Je třeba poznamenat, že peníze jsou reálné (ne bonusové), takže si je můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který si zvolíte. Vaše partnerská síť bude vidět v vaší osobní kanceláři, takže budete mít možnost si ověřit objednávky lidí z vaší sítě sami. Vydělejme si společně! Přiveďte své přátele k nám!

JAK TO FUNGUJE?

 • 1.

  Registrace

  Nejprve se musíte zaregistrovat v našem obchodě. Budeme kontrolovat všechny vaše kroky pro partnerství a budeme schopni spočítat všechny vaše příjmy. Celá historie je k dispozici ve vašem účtu.

 • 2.

  Vyberte způsoby vydělávání

  • Získejte odkazy

   Vytvořte svou 3úrovňovou referenční síť!

  • Zanechte zpětnou vazbu

   Zanechte zpětnou vazbu anonymně za $1 nebo z vašeho účtu za $2

  • Nakupujte kratom

   Vydejte peníze na nákup kratomu v našem obchodě a vydělejte peníze

 • 3.

  Požádat o výplatu

  Kdykoli budete chtít vybrat své peníze, zašlete nám žádost. Provedeme ji do 1 dne.

Pokud nový zákazník objedná zboží pomocí vašeho odkazu bez registrace, dostanete 10% z částky objednávky tohoto zákazníka jednou nebo tolikrát, kolikrát si objedná pomocí odkazu bez registrace.

Pokud se klient zaregistruje, budete od něj neustále dostávat 10%, ať už přišel přes váš odkaz nebo přímo. Stejně se stane s klienty pozvanými vaším referenčním odkazem.

Sledování odkazu - jednorázová platba, stálá během registrace. Druhá linie referencí - získáte 5%, třetí linie - 2%. Počet odkazů není omezen.