Naše výhody

 • Poradenství

  Jsme vždy připraveni vyslechnout vaše požadavky ohledně užívání kratomu a rádi vám poskytneme své rady a konzultace. Máme bohaté zkušenosti a mnoho klientů z různých zemí, se kterými jsme v přátelských vztazích.

 • Vrácení peněz

  Plně si uvědomujeme, že kratom není farmaceutický lék, ale přírodní rostlina. V důsledku toho existují lidé, kteří ji nemusí mít rádi. V takovém případě jsme připraveni vám vrátit peníze. Nikdy na vás netlačíme k nákupu a nepřemlouváme vás k objednání, pokud nejsme schopni vám peníze vrátit. Naopak, uděláme to s radostí.

 • Rychlé dodání

  Jsme schopni vám zaslat objednávku jakýmkoli poštovním servisem, který si vyberete (od nejrychlejšího, ale nejdražšího, po nejpomalejší, ale nejlevnější). Tuto záležitost s vámi probereme a rozhodneme se, který způsob doručení bude pro vás nejlepší. Vždy jsme také připraveni pomoci vám získat objednávku ve vaší zemi bez prodlení. Jsme seznámeni se všemi celními formalitami a vždy vám pomůžeme získat vaši objednávku bez jakýchkoli rizik.

 • Kvalita

  A nejdůležitější věc! Kvalita. Věřte nám v následující věci: existuje stovky prodejců kratomu po celém světě, ale jen málo z nich vlastní kratom, který začne účinkovat po požití pouhých 2-3 gramů. Jednou v Pontianaku jsem ochutnal kratom místního velkoobchodníka. Vypil jsem 10 gramů (to je můj obvyklý dávkování), ale účinek byl poměrně slabý. Stěžoval jsem si a on odpověděl, že jeho indonéský kratom je nejvyšší kvality a byl zde americký distributor, který koupil tuny. Je skutečně děsivé si myslet, že Američané konzumují takový odpad. To je opravdu strašné! Takže si objednejte 100 gramů našeho kratomu a zjistíte, co je skutečná 'kvalita'.

Kratomhelper forest

Máte nějaké dotazy?

Napište nám