kratomhelper

O nás

kratomhelper image

V ČEM SE LIŠÍME OD OSTATNÍCH PRODEJCŮ?

Na začátek bychom Vám rádi řekli, co nás odlišuje od jiných prodejců. Všichni prodejci Vás budou ujišťovat, že právě jejich kratom je nejlepší kvality. A že ne každý ho může mít. My jsme si toho opravdu vědomí, protože jsme cestovali Indonesií a navštívili jsme osobně spoustu různých indonéských ostrovů. Proto přesně víme, co kratom z první ruky znamená, víme, jak se pěstuje, známe jeho hodnotu mezi domorodým obyvatelstvem a víme jaký kratom má nejvyšší kvalitu.

Máme přesné znalosti o kratomu z první ruky, víme, jak se pěstuje, kdo se jím zabývá, známe jeho hodnotu mezi místními lidmi a víme, který druh má nejvyšší hodnotu.

CESTOVALI JSME DO HLUBIN BORNEA, ABYCHOM OBJEVILI VÝBORNÉ A ZODPOVĚDNÉ VLASTNÍKY PLANTÁŽÍ

Každý třetí člověk na bornejským ostrově prodává kratom, ale mezi prodejci není ani jeden vlastník kratomových plantáží. Je dobře známo, že většinou jsou lidé buďto dobrými prodejci nebo pěstiteli. Ti kteří prodávají mohou mít produkty od někoho kdo je daleko od kvalitního pěstovaní. Sám pěstitel není dobrý prodejce, protože nemá možnost využití sociálních sítí a nebo dobré webové stránky. Pro zemědělce je daleko jednoduší prodat kratom do skladu a soustředit se na pěstování. Proto jsme se rozhodli vyrazit do hlubin Bornea, abychom našli kvalitní a zodpovědný vlastníky plantáží


kratomhelper imagekratomhelper image

Ochutnali jsme stovky druhu kratomu a pochopili jsme že kvalita je hodná peněz. Je lepší pracovat s věrnými lidmi, kteří důkladně dodržují hygienu zatímco sbírají a suší kratom, a platit jim více peněz než pracovat s někým kdo vyrobí tuny zboží a uchová ho ve špinavých skladech. Pokud hledáte „košerní“ kratom s dobrým jménem, který bylo zajištěno vlastníky malých plantáží, zkuste náš kratom. Budeme si vážit Vaší důvěry.

kratomhelper imagekratomhelper image
Kratomhelper forest

Máte nějaké dotazy?

Napište nám